FAQ

Auto salon Dancars oferuje wysokiej jakości, sprawdzone samochody używane. Auta, które znajdziesz w naszym salonie, zostały dokładnie sprawdzone podczas wieloetapowej kontroli jakości. Oprócz bezpieczeństwa i stanu technicznego szczególną uwagę zwracamy na czystość naszych pojazdów. Wszystkie pojazdy przed sprzedażą są dokładnie czyszczone wewnątrz i na zewnątrz.

Chcemy oszczędzić Ci przykrych niespodzianek, dlatego w salonie samochodowym Dancars nie ma samochodów z przypadku. Nasze samochody przechodzą przez wieloetapowy proces kontroli jakości w zgodzie z najwyższymi standardami używanych samochodów. Staramy się sprawdzić wszystkie najważniejsze parametry samochodu.

Odpowiedzialnie dobieramy samochody do naszej oferty. Odrzucamy pojazdy z podejrzaną historią oraz te, które nie przechodzą naszych testów diagnostycznych. Nasze testy kontrolują stan lakieru, silnika, układu jezdnego i wiele innych parametrów. Histora pojazdów jest wnikliwie analizowana żeby dostarczyć produkt najwyższej jakości.

Poza standardowym obejrzeniem na miejscu razem z naszym doradcą, można umówić się na stację diagnostyczną w celu bardziej wnikliwych oględzin. Dostępna jest też jazda testowa wybranego samochodu.

Na jazdę testową można umówić się pod numerem telefonu dostępnym w zakładce Kontakt, formularzem kontaktowym znajdującym się obok każdego wyszukiwanego auta oraz mailowo dancarswp.pl.

Kredytujemy każdy rodzaj pojazdu. W ofercie między innymi kredyt, pożyczka leasingowa dla firm, możliwość sfinansowania polisy do kredytu, posiadamy również ofertę dla Klientów z negatywną historią kredytową. Wszystkie szczegóły w zakładce Finansowanie.

Za wybrane auto można zapłacić gotówką, przelewem lub skorzystać z naszej oferty finansowania. Więcej na temat finansowania w zakładce Finansowanie.

Kontakt z naszym konsultantami się pod numerem telefonu dostępnym w zakładce Kontakt, formularzem kontaktowym znajdującym się obok każdego wyszukiwanego auta oraz mailowo dancarswp.pl.

I am item content. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar leo.

KONTAKT DO DORADCÓW

Klaudyna Staciwa
GETIN, satander, alior
Michał Stanulewicz
COFIDIS
Andrzej
Kistela
BNP Paribas